Autor Poruka
areddf
PorukaPoslao: Uto Avg 24, 2021 2:30 pm    Naslov: reza

دکوراسیون داخلی در شیراز
مر&am
PorukaPoslao: Uto Avg 24, 2021 2:30 pm    Naslov: مراحل &

مراحل تزئین داخلی 3D MAX چیست؟
هنگامی که برای هر دیوار طراحی کردید و طرح مورد نظر خود را پیدا کردید ؛ طرح خود را از زمین بکشید ، دیوارها را بکشید و نقشه ای را که در ذهن دارید بکشید. مطمئن شوید که آن را به پالت ها فقط در پشت و دو طرف نه در جلو میخ بزنید. به عنوان مثال ، در پلان ، ضلع شماره یک و دیوار شماره یک را مشخص کنید. سعی کنید اصولی را برای همه دیوارها طراحی کنید. سپس کارفرما را تغییر می دهید.

اگر طرح پذیرفته شد ، ادامه دهید و اگر تصویب نشد ، دوباره تغییرات را به دلخواه کارفرما انجام دهید. نقاشی های خود را برای رندر سه بعدی صادر کنید. شما اندازه پروژه را افزایش می دهید و آن را با هم تنظیم می کنید. سرانجام شما روشن می شوید ؛ مواد را می دهد ؛ شما مبلمان می سازید و در نهایت مراحل رندرینگ را آماده می کنید.

روند طراحی دکوراسیون داخلی در یک نگاه چگونه است؟
مراجعه کنید و محل را انتخاب کنید
طرح هر دیوار را انتخاب کنید
ابتدا قرعه کشی کنید
مدل سازی پروژه
فرآیندی که تاکنون توضیح داده شده است در مورد ساخت موارد است. در مورد سقف ، باید به سقف نگاه کنید و تیرهایی را که از سقف عبور کرده اند ببینید ، طرح سقف را به صورت دستی بررسی و ترسیم کنید. سپس آن را در اتوکد بکشید و برای آماده سازی سه بعدی آماده کنید. بنابراین مواردی که برای مدل سازی مورد نیاز است یکی از برنامه هایی است که گرفته شده است و برای طراحی هر دیوار و بعد از طراحی سقف.

دلیل دیدن عکس های زیاد فقط به این دلیل است که شما نوعی تجربه دارید. به عبارت دیگر ، از تجربیات دیگران در این زمینه استفاده کنید. تا بالاخره کاری با کیفیت انجام شود. جدید بناب اگر عکس دیده شد و تجربه کافی داشتید. طراحی بدون کیفیت می شود و مورد علاقه کارفرما نیست و شما هدر خواهید رفت. از طرفی چون مرحله مدلسازی یا همان سه بعدی که با نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی انجام شده انجام شده است. این فرآیند زمان بر است ، بهتر است یک کار بی عیب و نقص داشته باشید تا به چیزی احتیاج نداشته باشید.
مهمترین تجربه عنصر در طراحی دکوراسیون داخلی
این آموزش برای شما عزیزان ارائه شده است؛ شروع خوبی برای کسانی که در طراحی داخلی خانه ایرانی واقعا کمک کافی داشته اند. قطعا زمانی فرا خواهد رسید که شما آنقدر تجربه داشته باشید که مدرک دکتری خود را در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی دریافت کنید. دیگر نیازی به جستجوی عکس در آنجا و غیره ندارید. با دیدن پروژه برداشت ، به راحتی می توانید بهترین مکان را برای تجهیزات پیدا کرده و مشخص کنید. شما می دانید که چگونه و کجا تلویزیون قرار دهید ، فرم LCD چگونه باید باشد ، یا جا کفشی کجا باید باشد و ابعاد و اندازه جا کفش باید چگونه باشد.
دکوراسیون آشپزخانه
طراحی فضای آشپزخانه بسته به شرایط فضا و پیروی از طراحی سایر قسمتهای خانه می تواند از طرح های مختلفی باشد. هر یک از اجزای آشپزخانه مانند کابینت ، فضای بین کابینت ها و حتی وسایل آشپزخانه به تنهایی می تواند دنیایی از تنوع و زیبایی را ایجاد کند. دکوراسیون داخلی آشپزخانه مهم ترین نقش را در زیبایی ساختمان مسکونی ایفا می کند. تا به امروز ، کابینت سازها بدون طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه کابینت نمی سازند.
https://behinesazan.co/news/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2/bs60b22d87b3e9c5030686abb4


Powered by phpBB